Lapitec® – це інноваційний спечений камінь, забарвлений по всій товщині, що випускається у вигляді великих плит, що поєднує в собі естетичну цінність з великими розмірами і високими фізичними та механічними властивостями, поєднуючи потенціал технічного керамограніта з консистенцією, оброблюваністю, елегантністю і натуральністю характерних для природного каменю кольорів і обробок.

 

Його розмір – XXL

Lapitec® – це поверхня із спеченого каменю в найбільшому з наявних на ринку форматі. Вона випускається у вигляді плит розміром XXL з каліброваного товщиною 12, 20 або 30 мм. Товщина 12 і 20 мм гарантують розмір плити 3365х1500 мм (5,05 кв.м.), в той час як товщина 30 мм гарантує розмір плити в 1460х3365 мм (4,91 кв.м.).

Він універсальний

Lapitec® може бути перетворений в найрізноманітніші вироби для будівництва та оформлення інтер’єрів, з необхідними дизайнеру розмірами. Оскільки цей матеріал забарвлений по всій товщині, він легко обробляється і може використовуватися в нескінченних варіантах застосування: від облицювання внутрішніх і зовнішніх стін до настилу підлог, від кухонних стільниць до вентильованих фасадів.

Він чистий

Поверхня з матеріалу Lapitec® не має пористості, не вбирає в себе воду, не мажеться і протистоїть розмноженню бактерій і цвілі. Крім того, він легко очищається теплою водою і ганчіркою.

Він вічний

Lapitec® – це матеріал, на який не впливає час і атмосферний вплив, а також кислоти, луги та розчинники, він дуже твердий, ударо і зносостійкий, негорючий, морозостійкий і нечутливий до руйнівної дії УФ-випромінювання. Крім того, він повністю захищений від графіті.

Він натуральний

Lapitec® виробляється з шанобливим ставленням до навколишнього середовища і споживача, тому що він не містить смоли і нафтопродуктів, він антибактеріальний і є повністю інертним матеріалом.

Тест на стійкість до плям

Випробування на ударостійкість